Nu ook Cambridge Proficiency English (CPE)

Leerlingen die nog een stapje verder willen met Engels en zich goed willen voorbereiden op een internationale studie of studeren in het buitenland kunnen bij ons met ingang van het schooljaar 2015-2016, naast het certificaat voor Cambridge Advanced English (CAE),  ook het certificaat voor Cambridge Proficiency English (CPE) halen. Om mee te kunnen doen heb je havo afgerond met minimaal een 8 voor Engels of was je laatste rapportcijfer op je vorige school voor vwo Engels minimaal een 8.

Studeren met Engels als voertaal

Een Cambridge-diploma is een gangbaar toelatingscriterium bij inschrijving voor universitaire studies waarbij Engels de voertaal is. Veel buitenlandse universiteiten verplichten buitenlandse studenten zelfs in bezit te zijn van een CPE-diploma (of een hoge score op een CAE-diploma).

‘Cambridge English’ is op veel vlakken misschien moeilijker dan vwo-Engels maar het levert een mooi voordeel op voor ambitieuze leerlingen. We zijn dan ook erg blij met deze aanvulling en hopen dat veel leerlingen hier gebruik van zullen maken.

Vragen? Meer weten?

Mail naar de docent Cambridge, Olav Pelger: pelger@denieuweschool.info, of bel 020 623 48 09.

Laatste Nieuws
  • Mondelinge examens

    Op maandag 8 juli beginnen de mondelinge examens. Gedurende twee weken worden onze staatsexamenkandidaten aan de tand gevoeld door commissies van twee examinatoren per examenvak. Het cijfer voor dit mondeling […] Lees meer

  • Op weg naar Tilburg!

    Na afloop van het laatste schriftelijke examen op woensdag 22 mei kregen onze leerlingen een week de tijd om uit te rusten, voordat ze aan de tweede fase van hun […] Lees meer

  • Start van de examens

    In de week van 6 mei is het zover: de start van de schriftelijke examens! Tijdens de examenweken moeten onze examenkandidaten een topprestatie leveren. Zij doen dat niet op De […] Lees meer

Start met typen en druk op Enter om te zoeken