Contact met ouders

We leren de ouders van onze leerlingen graag kennen. Intensief contact met thuis stelt ons in staat beter in te spelen op de individuele behoeften van elke leerling.

Dat contact begint vaak op een intakegesprek en wordt voortgezet tijdens een kennismakingsavond. Op zo’n avond ontmoeten ouders de directie, de mentor, de remedial teacher en de vakdocenten. Verder zien we de ouders natuurlijk tijdens de reguliere ouderavonden. Voor de oudergesprekken nemen we ruimer de tijd dan op het regulier onderwijs gebruikelijk is. Soms blijkt de tijd op een ouderavond niet genoeg, dan wordt er nog een afspraak gemaakt buiten de ouderavonden om. Ook telefoneren en mailen mentoren, de remedial teacher en de directie geregeld met ouders.

Naast deze formele contacten, vinden we het leuk om ouders op een wat meer informele manier te leren kennen. Zo zijn we onlangs met een prachtige boot een paar uur gaan varen in het kader van het Amsterdam Light Festival. Dat was een goot succes. En later dit jaar organiseren we een avond waarop leerlingen hun profielwerkstuk presenteren. Ook dan hopen we weer veel ouders te zien!

Light Festival

Amsterdam Light Festival op de Herengracht

 

 

 

 

 

 

Laatste Nieuws
  • Mondelinge examens

    Op maandag 8 juli beginnen de mondelinge examens. Gedurende twee weken worden onze staatsexamenkandidaten aan de tand gevoeld door commissies van twee examinatoren per examenvak. Het cijfer voor dit mondeling […] Lees meer

  • Op weg naar Tilburg!

    Na afloop van het laatste schriftelijke examen op woensdag 22 mei kregen onze leerlingen een week de tijd om uit te rusten, voordat ze aan de tweede fase van hun […] Lees meer

  • Start van de examens

    In de week van 6 mei is het zover: de start van de schriftelijke examens! Tijdens de examenweken moeten onze examenkandidaten een topprestatie leveren. Zij doen dat niet op De […] Lees meer

Start met typen en druk op Enter om te zoeken