En na het diploma?

Aangezien wij uitsluitend met examenkandidaten werken, is er een belangrijke rol weggelegd voor de decaan. Hij bespreekt met elke leerling welke plannen er zijn voor een vervolgopleiding. Die zijn voor sommigen al volstrekt duidelijk, maar voor veel anderen nog niet erg concreet. Om een beter beeld te krijgen van de mogelijkheden die er zijn, organiseren we jaarlijks een avond -dit jaar op 6 december- waarop vertegenwoordigers van allerlei opleidingen op school komen. Daar zijn dan ook oud-leerlingen om te vertellen over hun ervaringen na het behalen van hun diploma op De Nieuwe School. Op deze avond zijn zowel leerlingen als hun ouders welkom om zich te laten informeren.

Laatste Nieuws
  • Mondelinge examens

    Op maandag 8 juli beginnen de mondelinge examens. Gedurende twee weken worden onze staatsexamenkandidaten aan de tand gevoeld door commissies van twee examinatoren per examenvak. Het cijfer voor dit mondeling […] Lees meer

  • Op weg naar Tilburg!

    Na afloop van het laatste schriftelijke examen op woensdag 22 mei kregen onze leerlingen een week de tijd om uit te rusten, voordat ze aan de tweede fase van hun […] Lees meer

  • Start van de examens

    In de week van 6 mei is het zover: de start van de schriftelijke examens! Tijdens de examenweken moeten onze examenkandidaten een topprestatie leveren. Zij doen dat niet op De […] Lees meer

Start met typen en druk op Enter om te zoeken