Introductiedag groot succes

Vrijdag 18 september waren er geen lessen, maar allerlei buitenschoolse activiteiten zodat leerlingen elkaar nog beter kunnen leren kennen. ’s Morgens werd op school een workshop straatfotografie georganiseerd door de mensen van FOAM. Een aantal leerlingen blijkt talent te hebben. De resultaten zijn de komende tijd te bewonderen op onze pagina op Facebook. Daar vindt u ook foto’s van de verdere activiteiten: de lunch op school, een rondvaart door de stad, discobowlen en de afsluitende maaltijd.

Laatste Nieuws
  • Mondelinge examens

    Op maandag 8 juli beginnen de mondelinge examens. Gedurende twee weken worden onze staatsexamenkandidaten aan de tand gevoeld door commissies van twee examinatoren per examenvak. Het cijfer voor dit mondeling […] Lees meer

  • Op weg naar Tilburg!

    Na afloop van het laatste schriftelijke examen op woensdag 22 mei kregen onze leerlingen een week de tijd om uit te rusten, voordat ze aan de tweede fase van hun […] Lees meer

  • Start van de examens

    In de week van 6 mei is het zover: de start van de schriftelijke examens! Tijdens de examenweken moeten onze examenkandidaten een topprestatie leveren. Zij doen dat niet op De […] Lees meer

Start met typen en druk op Enter om te zoeken