We zijn weer begonnen

Het nieuwe schooljaar is goed van start gegaan. De docenten en directie hebben er weer veel zin in. De sfeer op school is erg goed. Uiteraard veel nieuwe leerlingen, maar ook leerlingen die doorgaan op een hoger niveau of nu het pakket afronden waar ze vorig jaar mee begonnen zijn. Opvallend is dat het lijkt of ze elkaar al jaren kennen. Ook dat is de kracht van kleinschalig onderwijs!

Vrijdag 18 september is een aantal activiteiten gepland waardoor leerlingen en docenten elkaar nog beter kunnen leren kennen. Zo gaan we een workshop straatfotografie doen onder begeleiding van het fotografiemuseum FOAM, varen door de Amsterdamse grachten en ouderwets gezellig discobowlen.

Laatste Nieuws
  • Mondelinge examens

    Op maandag 8 juli beginnen de mondelinge examens. Gedurende twee weken worden onze staatsexamenkandidaten aan de tand gevoeld door commissies van twee examinatoren per examenvak. Het cijfer voor dit mondeling […] Lees meer

  • Op weg naar Tilburg!

    Na afloop van het laatste schriftelijke examen op woensdag 22 mei kregen onze leerlingen een week de tijd om uit te rusten, voordat ze aan de tweede fase van hun […] Lees meer

  • Start van de examens

    In de week van 6 mei is het zover: de start van de schriftelijke examens! Tijdens de examenweken moeten onze examenkandidaten een topprestatie leveren. Zij doen dat niet op De […] Lees meer

Start met typen en druk op Enter om te zoeken