De laatste fase van het schooljaar

Voor eindexamenkandidaten in het regulier onderwijs is 16 juni een magische datum; dan worden de uitslagen bekend gemaakt. Voor onze leerlingen geldt dat niet. Ze doen staatsexamen en dat houdt in dat er in juli mondelinge examens worden afgenomen in Amersfoort. Die komen in de plaats van de schoolexamens in het regulier onderwijs.
Deze en de volgende week krijgen de leerlingen nog gewoon les, vervolgens gaan we vier weken oefenen voor het mondeling. Leerlingen hebben dan een nieuw rooster dat bestaat uit individuele mondelinge overhoringen door hun docent. Tussen de mondelinge overhoringen door zitten ze te studeren voor het volgende mondeling. Dat gebeurt in het studielokaal en altijd onder begeleiding van een docent.
Onze docenten zijn zeer ervaren en weten daardoor precies wat er straks in juli van de kandidaten verwacht wordt. Ze gaan dus optimaal voorbereid naar Amersfoort.

Laatste Nieuws
  • Mondelinge examens

    Op maandag 8 juli beginnen de mondelinge examens. Gedurende twee weken worden onze staatsexamenkandidaten aan de tand gevoeld door commissies van twee examinatoren per examenvak. Het cijfer voor dit mondeling […] Lees meer

  • Op weg naar Tilburg!

    Na afloop van het laatste schriftelijke examen op woensdag 22 mei kregen onze leerlingen een week de tijd om uit te rusten, voordat ze aan de tweede fase van hun […] Lees meer

  • Start van de examens

    In de week van 6 mei is het zover: de start van de schriftelijke examens! Tijdens de examenweken moeten onze examenkandidaten een topprestatie leveren. Zij doen dat niet op De […] Lees meer

Start met typen en druk op Enter om te zoeken