Op weg naar Tilburg!

Na afloop van het laatste schriftelijke examen op woensdag 22 mei kregen onze leerlingen een week de tijd om uit te rusten, voordat ze aan de tweede fase van hun staatsexamentraject zouden beginnen: de mondelinge examens in Tilburg. Sommigen doken zo snel mogelijk het vliegtuig in, op weg naar een warmere bestemming. Anderen zochten de ontspanning dichter bij huis. Beide groepen moesten echter op woensdag 29 mei weer over tot de orde van de dag. Eerst nog een week klassikale lessen (oude én nieuwe stof), maar daarna met hun eigen individuele rooster voor de proefmondelingen. Hierbij worden de mondelinge examens zo realistisch mogelijk gesimuleerd door onze vakdocenten, die daarbij putten uit hun jarenlange ervaring met deze vorm van examineren. Op deze manier bieden wij onze leerlingen nóg meer individuele aandacht en maatwerk, om ze zo de beste kans te geven op een optimaal eindresultaat. De kracht van kleinschaligheid in actie!

Laatste Nieuws
  • Mondelinge examens

    Op maandag 8 juli beginnen de mondelinge examens. Gedurende twee weken worden onze staatsexamenkandidaten aan de tand gevoeld door commissies van twee examinatoren per examenvak. Het cijfer voor dit mondeling […] Lees meer

  • Start van de examens

    In de week van 6 mei is het zover: de start van de schriftelijke examens! Tijdens de examenweken moeten onze examenkandidaten een topprestatie leveren. Zij doen dat niet op De […] Lees meer

  • Open avond

    Op dinsdag 16 april was de eerste open avond van dit schooljaar. Later op de avond zou Ajax met 1-2 winnen van Juventus, maar zelfs Amsterdams voetbal in de Champions […] Lees meer

Start met typen en druk op Enter om te zoeken