Open Avond, druk bezocht

De laatste Open Avond van dit schooljaar is druk bezocht. Alle docenten hebben vol enthousiasme duidelijk gemaakt waarom dit zo’n goede school is. Ook hebben onze leerlingen fantastisch geholpen. Zij blijken steeds weer de beste ambassadeurs voor De Nieuwe School te zijn. Als u niet op de Open Avond was, maar toch meer over ons te weten wilt komen, kunt u gerust bellen of mailen. Ook bent u van harte welkom op de Herengracht voor meer informatie over de school.

Bel of mail voor informatie of een afspraak met Pepijn Kuizenga (directeur).
Tel: 020 623 48 09
Email: kuizenga@denieuweschool.amsterdam

Laatste Nieuws
  • Mondelinge examens

    Op maandag 8 juli beginnen de mondelinge examens. Gedurende twee weken worden onze staatsexamenkandidaten aan de tand gevoeld door commissies van twee examinatoren per examenvak. Het cijfer voor dit mondeling […] Lees meer

  • Op weg naar Tilburg!

    Na afloop van het laatste schriftelijke examen op woensdag 22 mei kregen onze leerlingen een week de tijd om uit te rusten, voordat ze aan de tweede fase van hun […] Lees meer

  • Start van de examens

    In de week van 6 mei is het zover: de start van de schriftelijke examens! Tijdens de examenweken moeten onze examenkandidaten een topprestatie leveren. Zij doen dat niet op De […] Lees meer

Start met typen en druk op Enter om te zoeken