Tussensprint naar het eindexamen

Nog vijf weken te gaan voordat het eindexamengeweld op maandag 14 mei in volle hevigheid losbarst. Onze leerlingen hebben tijdens de laatste proefwerkweek al kunnen wennen aan de intensiteit van de examenweken, door elke dag een of meerdere toetsen van examenlengte te maken. Op woensdag vonden de toetsen plaats in de ARISTO-zalen bij station Sloterdijk; de locatie waar in mei de staatsexamenkandidaten hun eindexamens zullen gaan maken. Zo konden onze kandidaten alvast ervaring opdoen met de locatie waar het straks moet gaan gebeuren.

Voordat de laatste sprint ingezet kon worden, moest nog één horde genomen worden: de verslagen moesten naar Groningen. Leesdossiers, de oriëntatie op studiekeuze en beroep, én natuurlijk het profielwerkstuk moesten worden opgestuurd. Vrijdag 23 maart was de derde en laatste werkstukdag, waarop alle leerlingen de hele dag aan de slag gingen met de afronding van deze prestaties. Er was pizza om de dag samen af te sluiten. Woensdag 28 maart zijn alle papieren met de koerier mee naar Groningen (DUO) gegaan. Nu op naar het CE in mei!

Laatste Nieuws
  • Mondelinge examens

    Op maandag 8 juli beginnen de mondelinge examens. Gedurende twee weken worden onze staatsexamenkandidaten aan de tand gevoeld door commissies van twee examinatoren per examenvak. Het cijfer voor dit mondeling […] Lees meer

  • Op weg naar Tilburg!

    Na afloop van het laatste schriftelijke examen op woensdag 22 mei kregen onze leerlingen een week de tijd om uit te rusten, voordat ze aan de tweede fase van hun […] Lees meer

  • Start van de examens

    In de week van 6 mei is het zover: de start van de schriftelijke examens! Tijdens de examenweken moeten onze examenkandidaten een topprestatie leveren. Zij doen dat niet op De […] Lees meer

Start met typen en druk op Enter om te zoeken