Wennen aan het examen!

Op maandag 11 februari begint op De Nieuwe School de tweede proefwerkweek van het examenjaar. Naast een belangrijke graadmeter voor de voortgang richting het examen, is deze week ook bedoeld om onze leerlingen te laten wennen aan de inspanning van de examenweken. Elke dag maken onze leerlingen namelijk een of meerdere toetsen van examenlengte en bereiden ze de toetsen van de volgende dagen voor. Halverwege de week wordt deze voorbereiding nog realistischer, want op woensdag 13 februari vinden de toetsen plaats in de ARISTO-zalen bij station Sloterdijk. Dit is dezelfde locatie waar in mei onze leerlingen hun schriftelijke examens zullen gaan maken.
Voor het zover is. moet er natuurlijk optimaal worden voorbereid. Daarom bieden wij onze leerlingen voorafgaand aan de proefwerkweek een studieweek, met extra studie-uren en ‘bikkelavonden’ (op school studeren onder toezicht van 18.00 uur tot 20.00 uur) die druk worden bezocht.

Laatste Nieuws
  • Mondelinge examens

    Op maandag 8 juli beginnen de mondelinge examens. Gedurende twee weken worden onze staatsexamenkandidaten aan de tand gevoeld door commissies van twee examinatoren per examenvak. Het cijfer voor dit mondeling […] Lees meer

  • Op weg naar Tilburg!

    Na afloop van het laatste schriftelijke examen op woensdag 22 mei kregen onze leerlingen een week de tijd om uit te rusten, voordat ze aan de tweede fase van hun […] Lees meer

  • Start van de examens

    In de week van 6 mei is het zover: de start van de schriftelijke examens! Tijdens de examenweken moeten onze examenkandidaten een topprestatie leveren. Zij doen dat niet op De […] Lees meer

Start met typen en druk op Enter om te zoeken