Wij vinden transparantie belangrijk

Vrijwel alle middelbare scholen in Nederland maken hun gegevens openbaar via Vensters voor Verantwoording. Opvallend genoeg doet geen enkele particuliere school dat, behalve De Nieuwe School.
Vensters gebruikt 21 indicatoren om de prestaties van scholen kenbaar te maken. We zijn elk jaar weer trots op de beoordeling die ouders en leerlingen ons geven. Dit jaar antwoordden leerlingen op de vraag of ze op school werden uitgedaagd om hun best te doen met een 9,2 (op een schaal van 1 tot 10), datzelfde cijfer kreeg de tevredenheid met de mentor. En op de vraag of ze met plezier naar school gaan werd gemiddeld een 8,1 gegeven. Al met al gaven de leerlingen het schoolklimaat gemiddeld een 8,7. De tevredenheid van ouders met de school was dit jaar even hoog als vorig jaar, een 8,6.

Laatste Nieuws
  • Mondelinge examens

    Op maandag 8 juli beginnen de mondelinge examens. Gedurende twee weken worden onze staatsexamenkandidaten aan de tand gevoeld door commissies van twee examinatoren per examenvak. Het cijfer voor dit mondeling […] Lees meer

  • Op weg naar Tilburg!

    Na afloop van het laatste schriftelijke examen op woensdag 22 mei kregen onze leerlingen een week de tijd om uit te rusten, voordat ze aan de tweede fase van hun […] Lees meer

  • Start van de examens

    In de week van 6 mei is het zover: de start van de schriftelijke examens! Tijdens de examenweken moeten onze examenkandidaten een topprestatie leveren. Zij doen dat niet op De […] Lees meer

Start met typen en druk op Enter om te zoeken