Overgestapt naar een .amsterdam domein

Échte Amsterdammers hebben een .amsterdam domein. Daar horen wij als De Nieuwe School natuurlijk ook gewoon bij!

Wij krijgen ook veel leerlingen van buiten de stad maar ongeveer 60% van onze leerlingenpopulatie komt uit Amsterdam en omstreken. En de leerlingen die van buiten Amsterdam komen vinden het geweldig om op zo’n fantastische locatie in de stad les te krijgen. In hartje centrum zijn wij gevestigd op een rustig gedeelte van de Herengracht in een authentiek pand.

Onze band met de stad is groot, we zijn hier immers al 40 jaar gevestigd. Wij voelen ons thuis in Amsterdam dus we zijn zoals vele bedrijven in de stad enthousiast overgestapt naar .amsterdam.

Laatste Nieuws
  • Mondelinge examens

    Op maandag 8 juli beginnen de mondelinge examens. Gedurende twee weken worden onze staatsexamenkandidaten aan de tand gevoeld door commissies van twee examinatoren per examenvak. Het cijfer voor dit mondeling […] Lees meer

  • Op weg naar Tilburg!

    Na afloop van het laatste schriftelijke examen op woensdag 22 mei kregen onze leerlingen een week de tijd om uit te rusten, voordat ze aan de tweede fase van hun […] Lees meer

  • Start van de examens

    In de week van 6 mei is het zover: de start van de schriftelijke examens! Tijdens de examenweken moeten onze examenkandidaten een topprestatie leveren. Zij doen dat niet op De […] Lees meer

Start met typen en druk op Enter om te zoeken