Doet uw kind vmbo 3, havo 4 of vwo 5
en gaat hij/zij over naar het examenjaar?

Het examenjaar is een spannende jaar voor iedereen.

Natuurlijk wilt u als ouder graag dat uw kind daar zo goed mogelijk op wordt voorbereid. Zeker na een jaar van veel lesuitval en online lessen, kan er onzekerheid zijn ontstaan. Wilt u dat uw kind zelfverzekerder het eindexamen ingaat?

De Nieuwe School biedt de oplossing.

Kies voor meer zekerheid

Met de juiste begeleiding en veel flexibiliteit gaat uw kind zelfverzekerd het eindexamen in.

  • Door intensieve herhaling van de basis en de examenstof worden onze leerlingen goed voorbereid op het eindexamen. Naast veel aandacht voor de examenstof, besteden we dus ook veel tijd aan de stof van het voorexamenjaar.
  • Wij zijn betrokken bij onze leerlingen. Met persoonlijke begeleiding ondersteunen wij hen tijdens het eindexamenjaar.
  • Is er meer tijd en aandacht per vak nodig? Leerlingen kunnen het vakkenpakket spreiden over twee jaar. In het eerste jaar kiezen zij een aantal vakken waarin zij eindexamen doen. De resterende vakken volgen een jaar later.

Ons doel is hetzelfde als dat van onze leerlingen: dat zij hun diploma halen!

Samen op weg naar het diploma

Een nieuwe omgeving met gelijkgestemde leerlingen die allemaal gaan voor het eindexamen motiveert! En dat zien we terug bij onze leerlingen. Ze staan er niet alleen voor. Door onze kleine klassen, doelgerichte aanpak en persoonlijke aandacht stimuleren wij leerlingen om het beste in zichzelf naar boven te halen.

  • Leerlingen kiezen zelf hun mentor, waarvan zij één-op-één begeleiding krijgen.
  • Een les duurt 65 minuten. Dat betekent meer rust, aandacht en ruimte in de klas.
  • Docenten zijn niet alleen leraar. Ze coachen leerlingen naar de eindstreep.
  • De Nieuwe School staat bekend om de fijne en positieve sfeer.

Leerlingen bloeien op bij De Nieuwe School en studeren met plezier. Zo ontwikkelen zij zich als een speer!

Ervaringen

Ik kwam naar De Nieuwe School om mijn havo-examen af te ronden. In het begin van het jaar was ik best onzeker of dat ging lukken. Halverwege het jaar overlegde ik met mijn mentor dat ik eigenlijk ook wel graag vwo wilde gaan doen. Over een paar maanden ben ik als het goed is in het bezit van een vwo-diploma.

Bobje, inmiddels geslaagd voor haar vwo en volop aan het studeren.

Echt kleine klassen
Gemiddeld 6 leerlingen per klas

Persoonlijke aandacht

Persoonlijke aandacht
22 docenten op 60 leerlingen

Leerlingen kiezen hun eigen mentor
Eén-op-één begeleiding

Ruimte en aandacht tijdens lessen
65 minuten per les

Expert in examenonderwijs

Expert in examenonderwijs
Ruim 44 jaar ervaring

Veilige leeromgeving

Veilige leeromgeving
Leerlingen geven ons een 9.8 voor veiligheid

Start met typen en druk op Enter om te zoeken