Het mondeling examen nadert

Nog drie weken en onze leerlingen beginnen aan de tweede helft van hun eindexamen: de mondelinge examens*. Wij zijn met z’n allen hard aan het werk om de leerlingen hier optimaal op voor te bereiden. De mondelinge examens vinden in Amersfoort plaats. Daar zullen onze docenten de leerlingen tot vlak voor het examen uitleg geven en coachen. Het is altijd weer een spannende, maar zeker ook fijne periode. Dit is waar we het hele jaar hard voor gewerkt hebben: de uitslag, het diploma! Ook verheugen wij ons op de eindborrel, dan vieren wij het succesvolle schooljaar. Wij wensen onze leerlingen heel veel succes met de laatste loodjes! Nog even en ze kunnen terugkijken op een jaar vol leerplezier.

* Het gemiddelde van het schriftelijk- en het mondeling examen vormt het eindcijfer voor een vak.

Laatste Nieuws
  • Mondelinge examens

    Op maandag 8 juli beginnen de mondelinge examens. Gedurende twee weken worden onze staatsexamenkandidaten aan de tand gevoeld door commissies van twee examinatoren per examenvak. Het cijfer voor dit mondeling […] Lees meer

  • Op weg naar Tilburg!

    Na afloop van het laatste schriftelijke examen op woensdag 22 mei kregen onze leerlingen een week de tijd om uit te rusten, voordat ze aan de tweede fase van hun […] Lees meer

  • Start van de examens

    In de week van 6 mei is het zover: de start van de schriftelijke examens! Tijdens de examenweken moeten onze examenkandidaten een topprestatie leveren. Zij doen dat niet op De […] Lees meer

Start met typen en druk op Enter om te zoeken