Start van de examens

In de week van 6 mei is het zover: de start van de schriftelijke examens! Tijdens de examenweken moeten onze examenkandidaten een topprestatie leveren. Zij doen dat niet op De Nieuwe School, maar in de ARISTO-zalen naast station Sloterdijk. Vanzelfsprekend zijn onze docenten er ook in deze periode voor hun leerlingen, tijdens de voorbereiding op de examens én op de examendag zelf. In de laatste fase van hun voorbereiding hebben onze leerlingen behoefte aan een extra overzicht van de examenstof. Daarom geven al onze docenten in de week voor de examens een examencollege van 150 minuten, waarin ze de belangrijkste zaken voor hun vak helder en bondig op een rij zetten. Voor aanvang van het examen zijn onze docenten er om de laatste vragen te beantwoorden en om, indien nodig, gerust te stellen. Na afloop vangen ze hun leerlingen op bespreken ze de eerste indruk van het gemaakte examen.

Laatste Nieuws
  • Mondelinge examens

    Op maandag 8 juli beginnen de mondelinge examens. Gedurende twee weken worden onze staatsexamenkandidaten aan de tand gevoeld door commissies van twee examinatoren per examenvak. Het cijfer voor dit mondeling […] Lees meer

  • Op weg naar Tilburg!

    Na afloop van het laatste schriftelijke examen op woensdag 22 mei kregen onze leerlingen een week de tijd om uit te rusten, voordat ze aan de tweede fase van hun […] Lees meer

  • Open avond

    Op dinsdag 16 april was de eerste open avond van dit schooljaar. Later op de avond zou Ajax met 1-2 winnen van Juventus, maar zelfs Amsterdams voetbal in de Champions […] Lees meer

Start met typen en druk op Enter om te zoeken