Het schriftelijk examen nadert

Nog even en onze leerlingen beginnen aan de eerste helft van hun eindlijst: de schriftelijke examens*. Wij zijn met z’n allen hard aan het werk om de leerlingen hier optimaal op voor te bereiden. Zo heeft de proefwerkweek onlangs plaatsgevonden met midden in de week de vuurdoop in de Aristo-zalen. We oefenen elk jaar een dag in de Aristo-zalen bij station Sloterdijk te Amsterdam. Hier zullen de schriftelijke staatsexamens in mei ook afgenomen worden. Naast de reguliere lessen waar de focus volledig gericht is op het schriftelijk examen, zullen we ook dit jaar weer eindigen met onze examencolleges; een laatste intensieve examentraining voor alle vakken. Wij wensen onze leerlingen heel veel succes de komende periode!

* Het gemiddelde van het schriftelijk en het mondeling examen tezamen vormt het eindcijfer voor een vak.

Laatste Nieuws
  • Mondelinge examens

    Op maandag 8 juli beginnen de mondelinge examens. Gedurende twee weken worden onze staatsexamenkandidaten aan de tand gevoeld door commissies van twee examinatoren per examenvak. Het cijfer voor dit mondeling […] Lees meer

  • Op weg naar Tilburg!

    Na afloop van het laatste schriftelijke examen op woensdag 22 mei kregen onze leerlingen een week de tijd om uit te rusten, voordat ze aan de tweede fase van hun […] Lees meer

  • Start van de examens

    In de week van 6 mei is het zover: de start van de schriftelijke examens! Tijdens de examenweken moeten onze examenkandidaten een topprestatie leveren. Zij doen dat niet op De […] Lees meer

Start met typen en druk op Enter om te zoeken